Heren BENE-League Zaal

Heren - The Dome /Handbal Houten HS1

Teamleden

Spelers
Rens van Kregten Keeper      
Harmen Voogt Keeper      
Thies Berendsen        
Ruben de Bok        
Jarn van Gool        
Stijn Hoefnagels        
Sonni de Jonge        
Tobias Marx        
Sjuul Rutten        
Rogier Teeuwissen        
Tom Zwarthoed        
 
Technische staf
Remko Thiers Teammanager
Rick Louw Trainer/Coach
Kees van der Post Keeperstrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris nr. Accommodatie Kleedk. thuis Kleedk. uit Aanwezig
C 31-08-2019 19:15 Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 S. (Sus) Evers 609 Bloemhof - -
C 07-09-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Handbal Tongeren HS1 (h) E. (Eric) Schreder 631 Sporthal The Dome - -
C 14-09-2019 20:00 JD Techniek/Hurry Up HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 621 De Eendracht - -
C 21-09-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 AtomiX HS1 (h) 632 Sporthal The Dome - -
C 28-09-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Neerpelt HS1 (h) 633 Sporthal The Dome - -
C 05-10-2019 20:15 HC Visé BM HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 688 Hall Omnisport De Visé (B) - -
C 12-10-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 KRAS/Volendam HS1 (h) 634 Sporthal The Dome - -
C 19-10-2019 19:00 OCI-LIONS HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 601 Stadssporthal - -
C 02-11-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Herpertz/Bevo HC HS1 (h) 635 Sporthal The Dome - -
C 09-11-2019 20:15 Handbal Achilles Bocholt HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 657 De Damburg (B) - -
C 16-11-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Hubo/I. Hasselt HS1 (h) 636 Sporthal The Dome - -
C 23-11-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h) 637 Sporthal The Dome - -
C 30-11-2019 20:15 Handbal Tongeren HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 670 Eburons Dôme - -
C 07-12-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 JD Techniek/Hurry Up HS1 (h) 638 Sporthal The Dome - -
C 14-12-2019 20:30 AtomiX HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 715 Den Dijk (B) - -
C 21-12-2019 20:30 Neerpelt HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 704 Dommelhof (B) - -
C 01-02-2020 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 HC Visé BM HS1 (h) 639 Sporthal The Dome - -
C 08-02-2020 19:00 KRAS/Volendam HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 650 Opperdam - -
C 15-02-2020 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 OCI-LIONS HS1 (h) 640 Sporthal The Dome - -
C 22-02-2020 18:00 Herpertz/Bevo HC HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 596 De Heuf - -
C 29-02-2020 20:00 The Dome /Handbal Houten HS1 Handbal Achilles Bocholt HS1 (h) 641 Sporthal The Dome - -
C 07-03-2020 20:00 Hubo/I. Hasselt HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 685 Alverberg (B) - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 31-08-2019 19:00 Herpertz/Bevo HC HS1 (h) OCI-LIONS HS1 (h)
C 31-08-2019 19:15 Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 (h)
C 31-08-2019 20:00 JD Techniek/Hurry Up HS1 (h) Neerpelt HS1 (h)
C 31-08-2019 20:15 Handbal Tongeren HS1 (h) AtomiX HS1 (h)
C 04-09-2019 20:15 Hubo/I. Hasselt HS1 (h) HC Visé BM HS1 (h)
C 04-09-2019 20:30 Handbal Achilles Bocholt HS1 (h) KRAS/Volendam HS1 (h)
C 07-09-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 (h) Handbal Tongeren HS1 (h)
C 07-09-2019 20:30 AtomiX HS1 (h) JD Techniek/Hurry Up HS1 (h)
C 07-09-2019 20:30 Neerpelt HS1 (h) Herpertz/Bevo HC HS1 (h)
C 10-09-2019 20:00 OCI-LIONS HS1 (h) Handbal Achilles Bocholt HS1 (h)
C 11-09-2019 20:15 Hubo/I. Hasselt HS1 (h) KRAS/Volendam HS1 (h)
C 14-09-2019 20:30 AtomiX HS1 (h) Neerpelt HS1 (h)
C 14-09-2019 20:15 Hubo/I. Hasselt HS1 (h) OCI-LIONS HS1 (h)
C 14-09-2019 20:15 Handbal Achilles Bocholt HS1 (h) Herpertz/Bevo HC HS1 (h)
C 14-09-2019 20:15 Handbal Tongeren HS1 (h) HC Visé BM HS1 (h)
C 14-09-2019 20:00 JD Techniek/Hurry Up HS1 (h) The Dome /Handbal Houten HS1 (h)
C 14-09-2019 19:15 Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h) KRAS/Volendam HS1 (h)
C 17-09-2019 20:45 HC Visé BM HS1 (h) Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h)
C 21-09-2019 19:00 Herpertz/Bevo HC HS1 (h) Hubo/I. Hasselt HS1 (h)
C 21-09-2019 19:00 KRAS/Volendam HS1 (h) Handbal Tongeren HS1 (h)
C 21-09-2019 19:00 OCI-LIONS HS1 (h) Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 (h)
C 21-09-2019 19:00 The Dome /Handbal Houten HS1 (h) AtomiX HS1 (h)
C 21-09-2019 20:15 HC Visé BM HS1 (h) JD Techniek/Hurry Up HS1 (h)
C 21-09-2019 20:30 Neerpelt HS1 (h) Handbal Achilles Bocholt HS1 (h)

Uitslagen

Geen wedstrijden gevonden

Standen

positie team gespeeld punten gewonnen verloren gelijk + - saldo
1 Green Park/Handbal Aalsmeer HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 AtomiX HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Herpertz/Bevo HC HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Handbal Achilles Bocholt HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hubo/I. Hasselt HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 The Dome /Handbal Houten HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 JD Techniek/Hurry Up HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Neerpelt HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 OCI-LIONS HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Handbal Tongeren HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HC Visé BM HS1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 KRAS/Volendam HS1 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



 Handbal Houten
Terug naar boven